V srdci Rychlebských hor

Example 1

V srdci Rychlebských hor

Example 2

V srdci Rychlebských hor

Example 3

V srdci Rychlebských hor

Example 4

V srdci Rychlebských hor

něco navíc

Energie:

Žijeme v jednom z nejkrásnějších koutů naší země, uprostřed čisté a místy nedotčené přírody, obklopené horským vzduchem a hlubokými lesy. Přesně takové chceme Rychlebské hory zachovat i do budoucna. Proto vše, co děláme, je v souladu s přírodou.

K vytápění a ohřevu užitkové vody je použito Švédské tepelné čerpadlo IVT AIR X vzduch/ voda firmy Tepelná čerpadla Opava, které bude doplněno fotovoltaickými panely, čímž se ještě sníží energetická náročnost objektu.

Tepelné čerpadlo vzduch/voda, odebírá teplo z venkovního vzduchu. Vzduch je nasáván přímo do tepelného čerpadla a získané teplo je použito pro ohřev vody v topném systému nebo v zásobníku teplé vody.

Sádky:

Kromě ubytování a sportování Vám v Rychlebech chceme nabídnout něco navíc. Protože našimi horami protékají potoky s křišťálovou vodou, rozhodli jsme se rekultivovat opuštěný bazén na pstruhové sádky, které jsou touto vodou napájeny. Pstruhy z našich sádek můžete ochutnat v nedaleké restauraci „Rybářská bašta“. Zde můžete ochutnat pestrou nabídku ryb a jiných specialit z grilu a udírny. V případě zájmu Vám ryby připravíme tak, abyste si je mohli odvézt domů a podělit se o to nejlepší z Rychleb i s přáteli.

Čerstvé potraviny:

Není nic lepšího než začít den pořádnou snídaní. A proč si nedat čerstvá vajíčka od slepic které chováme přímo na naši zahradě. Naše slepičky jsou krmeny tím nejvybranějším hmyzem a zrním lokální produkce, takže kvalita je zaručena.

Pro ty co neholdují vajíčkům, jsme připravili zahrádku, kde pěstujeme několik druhů sezónní zeleniny. Můžete tak ochutnat sladký hrách, šťavnatá rajčátka, papriky a další. Na zahradě máme taky několik jabloní a švestek.