V srdci Rychlebských hor

Example 1

V srdci Rychlebských hor

Example 2

V srdci Rychlebských hor

Example 3

V srdci Rychlebských hor

Example 4

V srdci Rychlebských hor

ubytování

Ubytování

Ubytování se nachází v nově zrekonstruované budově, která byla postavena v roce 1774. Budova sloužila dlouhá léta jako fara a poslední dvě desetiletí byla využívána k bydlení. Součástí ubytování je přilehlý pozemek o rozloze 3000 m2. Parkování k ubytování zdarma. Zahrada vhodná ke stanování i posezení.

V současné době jsou k dispozici kompletně zrekonstruovaná obě patra. Ve spodním patře se nachází dva pětiřlůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj, společenská místnost, kuchyň a společné sociální zařízení. V horním patře se nachází dva čtyřlůžkové a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a jeden třílužkový pokoj bez sociálního zařízení. Dále se zde nachází plně vybavená kuchyň a společenská místnost.

V celém penzionu je k dispozici bezplatné připojení WiFi.

Pokoje jsou vybaveny postelemi z masivního dřeva, nočním stolkem a policemi. Obě kuchyňe jsou plně vybaveny, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou myčkou na nádobí a lednicí. Společenská místnost je vybavena krbem, gaučem, psacím stolem a židlemi. Volně k zapůjčení jsou také mapy okolí. Vše je 24 hodin denně volně přístupné k využití.

Ceník pokojů: 

Celý objekt lze pronajmout za 8 000 Kč za noc bez ohledu na počet dětí a dopělých

Výše uvedené ceny jsou platné při obsazenosti pokoje minimálně 75%, při nižšší obsazenosti cena za lůžko dohodou.

Za každou osobu a noc je nutno zaplatit rekreační a ubytovací poplatek, tento poplatek se řídí vzhláškou obce a je zahrnut v ceně pokoje. 

Za děti do 12 let bude účtováno 50% ceny za ubytování, děti do 3 let zdarma.

Za psa je účtován poplatek 100 Kč za pobyt.

Ubytování je nutné předem telefonicky nebo e-mailem rezervovat. Rezervaci je možné bezplatně zrušit týden před příjezdem. V ostatních případech je nárokován storno poplatek, který činí 50 % z ceny.