V srdci Rychlebských hor

Example 1

V srdci Rychlebských hor

Example 2

V srdci Rychlebských hor

Example 3

V srdci Rychlebských hor

Example 4

V srdci Rychlebských hor

ubytování

Ubytování

Ubytování se nachází v nově zrekonstruované budově, která byla postavena v roce 1774. Budova sloužila dlouhá léta jako fara a poslední dvě desetiletí je využívána k bydlení. Součástí ubytování je přilehlý pozemek o rozloze 3000 m2. Parkování k ubytování zdarma. Zahrada vhodná ke stanování i posezení.

V současné době (sezona 2017) je k dispozici zcela nově zrekonstruované spodní patro, ve kterém se nachází dva pětiřlůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj, společenská místnost, kuchyň a společné sociální zařízení. V prvním patře jsou dva čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a jeden třílužkový pokoj. V celém penzionu je k dispozici bezplatné připojení WiFi.

Pokoje jsou vybaveny postelemi z masivního dřeva, nočním stolkem a policemi. Společná kuchyň je plně vybavená, včetně sklokeramické varné desky, mikrovlnné trouby myčky na nádobí a tří lednic. Společenská místnost je vybavena krbem, gaučem, psacím stolem a židlemi. Volně k zapůjčení jsou také mapy okolí. Vše je 24 hodin denně volně přístupné k využití.

V roce 2018 bude bude kompletně zrekonstruováno první patro, ve kterém, příbude k již zmíněným pokojům ještě jeden čtyřlůžkový a druhá společenská místnost s kuchyní.

Ceník pokojů: 

Pokoj Počet pokojů Počet osob na pokoj Cena za lůžko za 1 noc Cena za lůžko za 2 a více nocí
Pětilůžkový

2

5 350 Kč 300 Kč
Čtyřlůžkový s vlastním sociálním zařízením 4 400 Kč 350 Kč
Trojlůžkový 2 3 350 Kč 300 Kč
Přistýlka 1 1 250 Kč 200 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Výše uvedené ceny jsou platné při obsazenosti pokoje minimálně 75%, při nižšší obsazenosti cena za lůžko dohodou.

Za každou osobu a noc je nutno zaplatit rekreační a ubytovací poplatek ve výši 12 Kč/osoba/noc, který není v ceně pokoje zahrnut. Tento poplatek je účtován i dětem bez rozdílu věku v plné výši.

Za děti do 12 let bude účtováno 50% ceny za ubytování, děti do 3 let zdarma.

Za psa je účtován poplatek 100 Kč za pobyt.

Ubytování je nutné předem telefonicky nebo e-mailem rezervovat. Rezervaci je možné bezplatně zrušit týden před příjezdem. V ostatních případech je nárokován storno poplatek, který činí 50 % z ceny.